ممنوع ، محدود ، کنترل . آزادی عمل تا کجا؟
من یه پسر ده ساله دارم .میدونی پنج سال دیگه میخاد تولد بگیره شاید دیگه اونوقت راحت نباشه که منم پیش دوستاش بشینم . شاید بخاد یکی رو دعوت کنه پس چه بهتر که منم ببینم و بدونم با کی در ارتباطه ، از طرف دیگه میدونه که حواسم بهش هست پس خود به خود حواسشو جمع میکنه .هرز نمیپره ،هر روز با یکی باشه و لازم باشه بره خونه یکی که معلوم نیس کیه و اونجا چیکارا بکنه . اون دختره چی اونم یه امنیت خاطری داره که این پسر یه خانواده داره و در جریان کارش هستن پس همینجوری ولم نمیکنه .
تحت فشار نمیزارمش ولی ازش صداقت میخام و این که حد و حدود رو رعایت کنه
واسه همینا خونه م رو دوبلکس ساختم 
نه که درک نکنم ، کاملا متوجه میشم چی میگه اما اینکه تا چه حد باهاش موافق یا مخالفم رو ابراز نکردم دوتا ابروها رو دادم بالا و نگاش کردم
دارم این سبک از زندگی رو تو ذهنم مرور میکنم تا حد بسیار زیادی کپی برداری شده از فیلم و سریال های آمریکاییه ، حداقل در نگاه اول . زندگی که اون واسه پسرش تو سن 15 سالگی تصور میکنه گمونم واسه من تا 55 سالگی هم قفله .
شاید متهم بشم به نداشتن عقل سلیم ولی به نظرم یه بخشی از عشق و عاشقی دوره ی نوجوونی برمیگرده به مخفی کاریش . اینکه پدر مادرت متوجه نشن تو داری چه غلطی میکنی !
بهانه جور کنی و بپیچونی ، اس ام اس و حرف زدن مخفیانه و قرار گذاشتن تو جایی که آشنا نبینه . واقعا اینا یه بخشی از فرایند عشق بود که زیباترش میکرد سختی هایی که باعث میشد شیرین تر باشه و ذوق دیدنش رو داشته باشی ولی الان که یه هفته بعد از آشنایی، تو وضعیت های متفاوت 60 تا و حتی 600 تا عکس از هم دارن .اون میل و کشش کمتره. چه بسا حتی زودتر از اون با دو بنده رو تشک در حال کشتی گرفتن باشن
بقیه رو نمیدونم اما خودم در سن 15 سالگی توانایی تصمیم عاقلانه نداشتم از محدودیت هایی که داشتم راضی ام و با طرز تفکر فعلیم اونا رو واسه فرزندم هم اعمال خواهم کرد
شاید من اشتباه میکنم و از قافله عقبم شایدم این دهه یه دوره ی گذراس .
اینکه چی آموزش حساب میشه و چی رواج بی بند و باری ، اصلا واضح نیست حد و حدودش تو هر خانواده فرق میکنه . توی مدرسه جاش خالیه . نطام آموزشی که گمون میکنه مخفی کاری بهتره ، خانواده هم که دلشون نمیخاد روشون تو روی فرزنداشون باز بشه . این حلقه ی خالی با چی پر میشه؟ با مجموعه ای از خرافات و اطلاعات غلطی که پایه ای از واقعیت ندارن . نتیجه ش چی میشه . یه جامعه ی بیمار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فایل بامیلو Dennis Sirun Sona کاشت مو | هزینه کاشت مو صدای سخن عشق دكتر سيد محمد مهدي خادم حسيني Sonia وبلاگ تخصصی ژیان سپتیک تانک فاضلاب حرفهاي من