جامعه ی ما در فاز گذره از سنت به مدرنیته
مرگ اخلاق
اما گاهی به این فکر میکنم که اخلاق یه چیز قراردادیه که خوومون ساختیم درست و غلط بصورت صرف وجود نداره. اینجوری نیس که بتونیم بگیم سیاهه یا سفیده
هرکدوممون تو زندگی انتخاب هایی میکنیم که در راه رسیدن به اهدافمون گاهی درسته گاهی غلط اما واسه اون چیزی که الان هستیم اشتباهات گذشته مون لازم بوده
اینکه رشته تحصیلی من درست بوده یا غلط به هدفم بستگی داره
اینکه انتخاب من از فردی به عنوان همسر اینده درسته یا غلط بازم طرز فکر منه که تعیینش میکنه
سنت میگه افتاب مهتاب ندیده باشه با لباس سفید بیاد با کفن سفید بره تو قبر. مدرنیته میگه خودشو بشناسه تجربه داشته باشه هر وقت هم خواست بره دنبال زندگی خودش
ما الان یه جایی هستیم این وسطا ترکیبی از هر دو. خیانت در عین تاهل زیاد دیدم. طرف بخاطر نگه داشتن چیزی که اسم نمیبرم تا قبل از ازدواجش محدودیت داشته. بعد از ازدواج هم شوهرشو داره هم معشوقه ی قبل از ازدواجشو
آقای 28 ساله ای که با دختر 11 ساله ازدواج میکنه. اون دختره چی میفهمه از عروسی به جز یه مهمونی و لباس خوشگل و.  و ارواح عمه ش که اون پسره هم تا حالا ویرجین مونده
روابط قبل از ازدواج به شدت ممنوعه س اما هست. همه جورش هم هست با مشکلات بیشتر هم هست. روابط مخفی بعد از ازدواج هم که به به
ادامه ش رو بعدا مینویسم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ارزانسراي نيلوفر کسب و کار ملیونی فنیکا Laura که سهم من بشود ؛ یک نگاه سرسری ات China butt welding machine Manufacturers Solivagant دستنوشته ها بی تی الن بازرگانی قزوینیان 09124881588+قیمت یراق کابینت 02155177539