بهم میگه قبل از اینکه عکست رو ببینم جزو کراش هام بودی خندیدم
وقتی ویس ت رو شنیدم گفتم این وبلاگ و صدا مال یکی دیگه س این قیافه مال یکی دیگه.میخندم چون جوابی جز خندیدن نداشتم
بهش گفتم به عنوان دختری که مار خورده و افعی شده. از نظر شما من آدم زبون بازی حساب میشم گفت آره بکار بردن جملات تیکه انداختن و خوب حرف زدن. توی حرف زدنتون هم عشوه و ناز خاصی هست ضمنا از نظر راهکار هایی هم که ارائه میدین واسه من که تجربه ی زیادی ندارم خیلی خوب و قابل قبوله .من پوکرفیس .پرسیدم طی این چندسال باتوجه به شناختی که از من رسیدین چقدر امکانش هست آدم دروغگویی باشم؟
گفت خب من راست و دروغ رو درست متوجه نمیشم .اگه دیده باشین حرفای بقیه رو هم میگم تا شما تحلیل کنین.گفتم نظرت در مورد پایبندی دوازده ساله و عشق عجیب من چی ؟ به نظرت ساختگی نمیاد؟
 با توجه به شناختی که از شما دارم نه ولی با شناختی که از پسرا دارم آره .عشق یا دروغه یا پاتولوژیک
گفتم ببین ممکنه رابطه ی عاشقانه ی من از اساس دروغ باشه و کلا دختری وجود نداشته باشه یا مثلاً بوده اما من بهش پایبند نبودم و الکی اینجا ناله کردم
پرسید چه منفعتی برات داشته؟
گفتم خب من جلب توجه کردم یه عده رو دور خودم جمع کردم احساساتی به نظر رسیدم و یه عده به قصد کمک بهم نزدیک شدن و من ازشون سوئ استفاده کرده باشم. پرسید چجوری سو استفاده ای؟ گفتم مثلا میبرم لاکپشت سخنگو ببینن
با تعجب پرسید ناموسأ؟
بلند خندیدم و گفتم میبینی حقیقت همینقدر می‌تونه گنگ باشه
گفت گیجم کردی. حقیقت در موردت چیه ؟
گفتم شخصیه اما منظور من از این بحث این بود که به هیچ کس اعتماد نکن با هرکس در ارتباطی حواست رو جمع کن . حرفاشو گوش کن اما بسنج و دقت کن
امروز پیام داد کات کردم

# حجت اشرف زاده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت بازرگانی بارمان Christian شهرستان کوهچنار پژوهه رسا مجتمع آموزشی زبان های خارجی البرز تبریز Ricky علم عکاسی m.ysana1369@gmail.com آموزش قالی بافی و روش بافت گره ترکی آذر ارگانیک|بازار کسب و کارهای ارگانیک آذربایجان