شاید از نظر فانتزی قشنگ باشه واسه هم شمع روشن کنن و نمیدونم دعا و کلا خودشون رو به یه منبع مطلق قدرت وصل کنن برای تسکین
از نظر روانی به ادم کمک میکنه اما خب از نظر عقلی ، بازی ذهنه
حتی میشه گفت یه بازیه کثیف
کاشتن بذر امید صرفا بد نیست اما هدفی که پشتشه مهمه
هیتلر سخنرانی های انگیزشی میکرد و خب تو کارش موفق بود . از بعضی نظرها میشه گفت به دنیا کمک کرد 
مشابهات هیتلر هم کم نبودن که حرف زدن و حرف زدن و حرف زدن
نتیجه ش هم مشخص شد نتیجه ی امید واهی به مردم ساده لوح
منم ارزو کردم واسه خودم . بهم گفت تو فقط خودتو میبینی نه اطرافیان دوستات خانوادت و افرادی که بهت نیاز دارن .تو فقط میخای مورد دلسوزی واقع بشی پیامت اینه  آهاااااای به من توجه کنین وکرنه دلیل دیگه ای نمیبینم که یکی مثه تو بره تو اون شرایط کار کنه. میگم من دو ساله اینجا کار میکنم ، به جز فامیل درجه یک م کسی خبر نداشت که من اینجام هیچ عکس و استوری از اینجا نمیزاشتم . میگفتم سربازی ام و مرخصی ندارم که خونه نمیام. میگه الان چی ؟جرا موندی؟ میگم میخام دور باشم . میگه بیا واسه تخصص بخون . تو هیچیت نیس . یه دریچه ی کوجیک واسش باز کردم از غم درونم . . . دو سه تا دیونه بهم گفت بعد گفت نمیگم هیجیت نیست همه چی درست میشه برگرد بیا. بحث رو خیلی کش ندادم . 
"قضاوت نکن " یه شعار بسیار مسخره س . قضاوت کردن کار ما هاست اما با اندکی تلاش میتونی نظرت رو پیش حودت نگه داری ، اعلامش و کوبوندنش ت صورت دیگران وقتی نظرت رو نپرسیدن از مصادیق بیشعوریه
.
* کاری کردی . خواجه امیری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تعمیرات تخصصی موبایل و دانستنی های حقوقی Ashley زیگورات جلال آباد بزرگترين توليد کننده بلوئرهاي هوا و گاز با جابجائي مثبت انجام پروژه های data base مرجع مقالات کاربردی برای استفاده از وسایل برقی 30nama اجاره ماشین عروس