وقتی میگم رابطه منظورم صرفا ازدواج نیست
قبلاً تو یکی از مطالبم نوشته بودم رابطه می‌تونه سطحی و زودگذر باشه مثل یه هم کلام شدن نیم ساعته در یه جمع دوستانه یا مستحکم ترین حالتش یعنی ازدواج
تاثیر افراد روی هم به این پایدار بودن رابطه خیلی مرتبط نیست.تاثیر پذیریشون به خیلی چیزا ربط داره که اینجا جاش نیست.ادمایی بودن تو زندگیم که فقط به بار دیدمشون یا مدت زمان کوتاهی باهاشون در ارتباط بودم اما کلامشون رو دوست داشتم و حرفاشون برام معنی دار بودن پس قطعا ازشون تاثیر گرفتم.بگذریم
 هدف نهاییت از زندگی که مثلا ازدواج بوده رسیدی انتظار داری شاهزاده ی سوار بر اسب خوشبختت کنه

حالا چرا وقتی رابطه شکل گرفت بعد از یه روز یه ماه یه سال یا ده سال رابطه از هم نپاشه؟

این اعدادی که گفتم بستگی به نوع رابطه داره و تغییرات طرفین

آیا منافع و نیاز های طرفین از رابطه مرتفع میشه؟ اگه نه چه دلیل قانع کننده ای دارن که تو رابطه بمونن؟

باید پیش خودت فکر کنی و ببینی که من چه ویژگی منحصر به فردی دارم
چرا نباید ولم کنه

آدمی که تو رابطه شکست میخوره ااما بازنده نیست به خودش بستگی داره که شکست خورده بمونه یا از شکستش درس بگیره و قوی تر بشه .اگه آدم حسابی زندگیمون گذاشت و رفت ، ازش ممنون باشیم که بهمون کمک کرده تا آدم بهتری باشیم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی سی پنل دانلود قسمت 15 سریال ساخت ایران (پانزدهم ) پیشرفت حق توست... رادیاتور نشانه هایش خرید پرده | فروش پرده | قیمت پرده فروشگاه کتاب کارخانه قالیشویی ادیب Elocutionist